Termometru IR Mastech VA6533
Lipsă stoc
Termometru IR cu contact Mastech VA6533, temperaturi cuprinse -20…537°C, 0.1°C
| Specificatii: | |
| Domeniu de temperatura IR | -20…537°C, 0.1°C |
| Exactitate | ± 5% |
| Rezolutie optica | 12:1 |
| Distanta de masurare recomandata | 0,5m |
| Caracteristici: | |
| Vizare laser | Laser punctiform |
| Emisivitate | Fixata la 0.95 |
| Functie HOLD | Da, 7 secunde |
| Functii MIN/MAX | Da |
| Afisaj iluminat | Da |
| Alarma vizuala si acustica min/max | Da |
| Geanta de transport | Da |
| Durata de viata a bateriei | 10 ore |
| Grad de protectie | IP 54 |
| Garantie | 1 an |
| Greutate | 0,200 kg |
| Producator | Mastech |
| Model dispozitiv | Mastech VA6533 |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 1.000000 |
| Producator | VA Instrument |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Tip dispozitiv | Termometru |
| Domeniu de utilizare | Profesional |
| Marime masurata | Temperatura |