Pro Plus Termometru IR Industria Alimentara FLK Food Pro Plus
Lipsă stoc
Termometru IR pentru industria alimentara Fluke Food Pro Plus
| Specificatii: | |
| Domeniu de temperatura IR | -35…275°C |
| Exactitate | ±1% |
| Timp de raspuns | < 500ms |
| Rezolutie optica | 2.5:1, cu iluminarea tintei |
| Distanta de masurare recomandata | 0,25m |
| Caracteristici: | |
| Vizare laser | Nu |
| Emisivitate | Presetata pentru masurari in domeniul alimentar |
| Functie HOLD | Da, 7 secunde |
| Functii MIN/MAX | MAX |
| Functii AVG/DIF | Nu |
| Afisaj iluminat | Da |
| Afisaj cu baragraf | Nu |
| Alarma vizuala si acustica min/max | Conform standardelor HACCP |
| Intrare sonda de temperatura | Incorporata |
| Domediu de temperatura pe termocuplu | -40…200°C |
| Memorie masurari | Nu |
| Interfata pentru conectare la PC | Nu |
| Software | - |
| Camera foto digitala incorporata | Nu |
| Geanta de transport | Nu |
| Durata de viata a bateriei | 10 ore |
| Grad de protectie | IP 54 |
| Garantie | 2 ani |
| Greutate | 0,150 kg |
| Producator | Fluke |
| Model dispozitiv | FLK Food Pro Plus |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 1.000000 |
| Producator | Fluke |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Tip dispozitiv | Termometru |
| Domeniu de utilizare | Alimentar |
| Marime masurata | Temperatura |