Multimetru Digital Software & Cablu, Rezolutie 5.5 cifre, 240 V FLK 8808A/SU
În stoc
FLK 8808A/SU-Multimetru Digital Software & Cablu, Rezolutie 5.5 cifre, 240 V, produs de Fluke este un multimetru utilizat in domeniul laborator, educational, profesional, cercetare.
Acesta este utilizat pentru masurare de: curent, tensiune, rezistenta, frecventa.
Dimensiuni: 88 x 217 x 297 mm;
Greutate: 2.1 kg;
5.521,89 Lei
Dacă plasezi comanda până Mâine la ora 14:00
Livrare standard
Ajunge Friday, 10 April
Livrare express
Ajunge Thursday, 9 April
FLK 8808A/SU-Multimetru Digital Software & Cablu, Rezolutie 5.5 cifre, 240 V, produs de Fluke este un multimetru utilizat in domeniul laborator, educational, profesional, cercetare.
Acesta este utilizat pentru masurare de: curent, tensiune, rezistenta, frecventa.
Dimensiuni: 88 x 217 x 297 mm;
Greutate: 2.1 kg;
| Model dispozitiv | FLK 8808A/SU |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 2.100000 |
| Producator | Fluke |
| Destinat Uz | Personal instruit, Populatie, Profesionisti |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni | 88 x 217 x 297 mm |
| Alimentare | Retea |
| Formulare | Plastic |
| Tip dispozitiv | Multimetru |
| Domeniu de utilizare | Laborator, Educational, Profesional, Cercetare |
| Tehnologie | Digital |
| Marime masurata | Curent, Tensiune, Rezistenta, Frecventa |
| Tensiune masurata | 200 mV-1000 V AC/DC |
| Curent masurat | 200 µA-10 A AC/DC |
| Rezistenta masurata | 200 Ω-100 MΩ |
| Frecventa masurata | 20 Hz-1 MHz |
| Portabilitate | Stationar |
| Baterii incluse | Nu are |