| Masoara (domeniu, exactitate, rezolutie) | |
| Tensiune alternativa | 0-400, 400-600 V |
| Tensiune continua | 0-400, 400-600 V |
| Curent alternativ | 40; 400 A |
| Rezistenta | 0-400Ω |
| Continuitate | ≤30 Ω |
| Facilitati | |
| Afisaj | Digital |
| Autoscalare | Da |
| HOLD | Da |
| Bara grafica | Da |
| Inchidere automata | Da |
| Deschidere cleste | 25 mm |
| Husa | Da |
| Garantie | 2 ani |
| Greutate | 0,23 kg |
| Producator | Fluke |
| Model dispozitiv | FLK 322 |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 1.000000 |
| Producator | Fluke |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Tip dispozitiv | Clampmetre |
| Domeniu de utilizare | Profesional, Cercetare, Telecomunicatii, Industrial, Calitatea energiei, Proces |
| Portabilitate | Portabil |