Clampmetru Impedanta Impamantarii FLK 1625
Lipsă stoc
Aparat pentru prize de pamant Fluke 1625
| Masurare prin metoda celor 3 / 4 tarusi | Ambele metode |
| Masurare fara tarusi (cu clesti) | Da |
| Diametru conductor | 52 mm |
| Masurare selectiva | Da |
| Rezistivitatea solului | Da |
| Domeniu masurare rezistenta de dispersie | 0 … 300 KΩ |
| Tensiune de masurare | 20 / 48 V |
| Curent de scurtcircuit | 250 mA |
| Frecventa de test | 94, 105, 111, 128 Hz |
| Control automat al frecventei | |
| Limite programabile | Da |
| Masurarea impedantei la 55Hz | Da |
| Masurare rezistenta | Da |
| Continuitate | Da |
| Rezistenta apa/praf | IP56 |
| Husa / Geanta | optional |
| Garantie | 2 ani |
| Protectie | CAT II 300V |
| Greutate (kg) | 1,1 |
| Producator | Fluke |
| Model dispozitiv | FLK 1625 |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 2.000000 |
| Producator | Fluke |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Alimentare | Proprie |
| Tip dispozitiv | Tester |
| Domeniu de utilizare | Profesional, Cercetare, Telecomunicatii, Calitatea energiei, Proces, HVAC |
| Portabilitate | Portabil |
| Testare | Impamantare |