Termometru IR Industria Alimentara Mastech VA6512
Lipsă stoc
Termometru IR pt industria alimentara Mastech VA6512
| Specificatii: | |
| Domeniu de temperatura IR | -20…270°C, 0.1°C |
| Exactitate | ±5°C |
| Timp de raspuns | - |
| Rezolutie optica | 6:1 |
| Distanta de masurare recomandata | 0,5m |
| Caracteristici: | |
| Vizare laser | Laser punctiform |
| Emisivitate | Presetata pentru domeniul alimentar |
| Functie HOLD | Da, 7 secunde |
| Functii MIN/MAX | Nu |
| Functii AVG/DIF | Nu |
| Afisaj iluminat | Nu |
| Afisaj cu baragraf | Nu |
| Alarma vizuala si acustica min/max | Nu |
| Intrare sonda de temperatura | Incroporata |
| Domediu de temperatura pe termocuplu | -50…270°C, 0.1°C |
| Memorie masurari | Nu |
| Interfata pentru conectare la PC | Nu |
| Software | Nu |
| Camera foto digitala incorporata | Nu |
| Geanta de transport | Da |
| Durata de viata a bateriei | 10 ore |
| Grad de protectie | IP 54 |
| Garantie | 1 an |
| Greutate | 0,200 kg |
| Producator | Mastech |
| Model dispozitiv | Mastech VA6512 |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 1.000000 |
| Producator | VA Instrument |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Tip dispozitiv | Termometru |
| Domeniu de utilizare | Alimentar |
| Marime masurata | Temperatura |