Tester Electric T5 & Termometru IR T5-600/62MAX+/1AC kit
În stoc
T5-600/62MAX+/1AC kit-Tester Electric T5 & Termometru IR, produs de Fluke este un tester, termometru pentru testare si analiza electrica utilizat in domeniul profesional.
Acesta este utilizat pentru masurare de: tensiune, curent, continuitate, temperatura.
Dimensiuni: 30.5 x 51 x 203 mm;
Greutate: 0.55 kg;
1.565,12 Lei
Dacă plasezi comanda până Mâine la ora 14:00
Livrare standard
Ajunge Friday, 10 April
Livrare express
Ajunge Thursday, 9 April
T5-600/62MAX+/1AC kit-Tester Electric T5 & Termometru IR, produs de Fluke este un tester, termometru pentru testare si analiza electrica utilizat in domeniul profesional.
Acesta este utilizat pentru masurare de: tensiune, curent, continuitate, temperatura.
Dimensiuni: 30.5 x 51 x 203 mm;
Greutate: 0.55 kg;
| Model dispozitiv | T5-600/62MAX+/1AC kit |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 kit |
| Greutate | 0.550000 |
| Producator | Fluke |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Culoare | Galben |
| Alimentare | Baterie |
| Formulare | Plastic |
| Tip dispozitiv | Termometru, Tester |
| Dimensiuni | 30.5 x 51 x 203 mm |
| Domeniu de utilizare | Profesional |
| Baterii incluse | Are |
| Tehnologie | Digital, Infrarosu |
| Portabilitate | Portabil |
| Testare | Electrica |
| Marime masurata | Curent, Tensiune, Temperatura, Continuitate |
| Tensiune masurata | 600 V AC |
| Curent masurat | 100 A |
| Rezistenta masurata | 1000 Ω |
| Temperatura masurata | -30-650 C |