| Specificatii: | |
| Domeniu de temperatura IR | -30…900°C |
| Exactitate | ±0,75% |
| Timp de raspuns | < 250ms |
| Rezolutie optica | 60:1 |
| Distanta de masurare recomandata | 10,5m |
| Caracteristici: | |
| Vizare laser | Laser cu 3 puncte |
| Emisivitate | Ajustabila |
| Functie HOLD | Da, 7 secunde |
| Functii MIN/MAX | Da |
| Functii AVG/DIF | Da |
| Afisaj iluminat | Da |
| Afisaj cu baragraf | Da |
| Alarma vizuala si acustica min/max | Da |
| Intrare sonda de temperatura | Termocuplu tip K |
| Domediu de temperatura pe termocuplu | -40…260°C |
| Memorie masurari | 100 puncte |
| Interfata pentru conectare la PC | RS232 |
| Software | Fluke View Forms |
| Camera foto digitala incorporata | Nu |
| Geanta de transport | Da |
| Durata de viata a bateriei | 10 ore |
| Grad de protectie | IP 54 |
| Garantie | 2 ani |
| Greutate | 0,480 kg |
| Producator | Fluke |
| Model dispozitiv | FLK 574 |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 1.000000 |
| Producator | Fluke |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Tip dispozitiv | Termometru |
| Domeniu de utilizare | Profesional |
| Marime masurata | Temperatura |