Logger Putere Trifazic US FLK 1736/EUS
În stoc
FLK 1736/EUS-Logger Putere Trifazic US, produs de Fluke este un logger utilizat in domeniul calitatea energiei.
Acesta este utilizat pentru masurare de: curent, tensiune, faza, frecventa, putere.
Dimensiuni: 19.8 x 16.7 x 5.5 cm;
Greutate: 1.1 kg;
23.441,66 Lei
Dacă plasezi comanda până Mâine la ora 14:00
Livrare standard
Ajunge Friday, 10 April
Livrare express
Ajunge Thursday, 9 April
FLK 1736/EUS-Logger Putere Trifazic US, produs de Fluke este un logger utilizat in domeniul calitatea energiei.
Acesta este utilizat pentru masurare de: curent, tensiune, faza, frecventa, putere.
Dimensiuni: 19.8 x 16.7 x 5.5 cm;
Greutate: 1.1 kg;
| Model dispozitiv | FLK 1736/EUS |
|---|---|
| Modalitate de ambalare | 1 unitate |
| Greutate | 1.100000 |
| Producator | Fluke |
| Destinat Uz | Personal instruit, Profesionisti |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 19.8 x 16.7 x 5.5 cm |
| Alimentare | Retea |
| Formulare | Plastic |
| Tip dispozitiv | Logger |
| Domeniu de utilizare | Calitatea energiei |
| Tehnologie | Digital, USB |
| Marime masurata | Curent, Tensiune, Faza, Putere, Frecventa |
| Tensiune masurata | 1000 V |
| Curent masurat | 150-6000 A |
| Frecventa masurata | 42.5-69 Hz |
| Faza masurata | Trifazic |
| Portabilitate | Portabil |
| Baterii incluse | Nu are |